img
هفتمین اجلاس سراسری رضمایتمندی مشتریان

هفتمین اجلاس سراسری رضمایتمندی مشتریان با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید

یکی از اهداف اصلی و مهم شرکت کوشا پلاست نیکان که در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف و چندبار مصرف لوکس پلاستیکی فعالیت دارد,  همواره از ابتدای شروع تاسیس این شرکت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان و سهیم کردن نظرات مشتریان در طراحی ، بازاریابی و تولید محصولات خود بوده است.

در سال های قبل بحثی با عنوان رضایتمندی مشتریان و وفادار سازی مشتریان به برند و محصولات شرکت ها در محافل و بحث های بازاریابی و فروش مطرح شده بود و تمامی شرکت های تولیدی و بازرگانی در مسیر رسیدن به این هدف در رقابت با یکدیگر بودند.

از آنجاییکه دنیا با سرعت زیادی در حال حرکت و تغییر می باشد و رشد هر چه بیشتر تکنولوژی و نفوذ آن در صنعت و اقتصاد به سرعت این تغییرات ، شتاب بسیار زیادی داده است ، بحث وفادار سازی مشتریان به برند شرکت و محصولات نیز دستخوش این تغییر بوده و مبحثی که امروزه در شرکت های در حال توسعه و معتبر و بزرگ دنیا در حال شکل گیری می باشد و تا حدی به عمل نیز رسیده است ، موضوع وفادار سازی شرکت ها به مشتریان می باشد

شرکت ها می بایست خود را به مشتریان شان وفا دار کنند !!!!

 

 

در دنیای امروز با توجه به رقابت بسیار تنگاتنگ شرکت ها مفهوم قبلی کاملا به شکل برعکس مورد توجه شرکت ها و دپارتمان های تبلیغات و بازاریابی قرار گرفته است.

این مفهوم با توجه به اینکه شرکت کوشا پلاست نیکان همواره خود را با موضوعات روز دنیا وفق می دهد و تمام سعی خود را دارد که در تمام جوانب از طراحی محصولات ، ماشین آلات خط تولید و ... با علم روز دنیا حر کت کند ، بسیار مورد توجه قرار گرفته و در راه رسیدن به این مهم تمام تلاش خود را بکار خواهد بست.

هفتمین اجلاس سراسری رضمایتمندی مشتریان با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید بهانه ای بود تا با حضور مدیر عامل شرکت کوشا پلاست نیکان جناب آقای مهندس علی حیدری و تعدادی دیگراز همکاران بتوانیم در این راستا بهبود بیشتری حاصل نماییم.

 

 

اهداف این اجلاس عبارت بود از:

  • تشریح مدل های موثر مدیریت ارتباط با مشتری
  • شناخت بازار, هدف و شناسایی انتظارات مشتریان
  • نقش سیاست های پولی و مالی در مهار تورم و رشد تولید
  • ارائه و بررسی راهکار ها و ازامات تحقق مهار تورم و رشد تولید
  • بررسی انعکاس صدای مشتری در تامین نیازهای تولید کنندگان
  • اشاعه فرهنگ شاخص رضایتمندی مشتری و کیفیت در بازار های رقابتی
  • بررسی چالش های ارکان مدیریتی و روابط بین کارکنان و مشتریان به عنوان یکی از منابع اصلی سازمان

این اجلاس در تاریخ 07/03/1402 در سالن همایش های سازمان صداو سیما از ساعت 15 الی 22 برگزار گردید. اجلاس با سخنرانی تنی چند از تولیدکنندگان و صاحبنظران شروع گردید و در ادامه هر کدام به زعم خود انتقادات و پیشنهاداتی به دستگاههای اجرایی و مسئولین دولت و مجلس که در اجلاس حضور داشتند  ، مطرح نمودند.

مواردی در خصوص بر طرف نمودن موانع و مشکلات تولید و همچنین تسریع در روند تولید که بتواند در نهایت منتهی به رضایتمندی مشتریان شود.

در پایان مراسم نیز تندیس اجلاس به همراه لوح یابود به شرکت های برگزیده و مدعوین اهدا گردید.